WSPÓŁPRACA

Warsztaty kreatywnego pisania

Usiądź z nami do pisania. Pokażemy Ci, że masz historię do opowiedzenia. To warsztaty dla każdego komu się wydaje, że nie potrafi pisać i dla tych co wierzą, że potrafią, ale nie próbują. To też świetna forma na integrację czy zastrzyk świeżej energii dla zespołu.

Analiza scenariusza

Pozwól nam być pierwszą publicznością dla twojego filmu, tak tego na papierze. Podzielimy się swoją wiedzą, opinią, zadamy potrzebne, ale niewygodne pytania.

Gerlsowe warsztaty pewności siebie dla kobiet

Gerlsy to Grubo albo wcale - brzmi odważnie, co nie? Nie zawsze takie jesteśmy, ale z życia bierzemy to co nas interesuje. Opowiemy o swojej drodze, wymienimy się doświadczeniami. Mamy patenty jak poczuć się dobrze we własnej skórze i korzystać z przyjemności jaką jest bycie kobietą.

Gerlsowe warsztaty współpracy

Słyszałaś, że kobiety nie umieją ze sobą współpracować? Że nie są solidarne? A ich inicjatywy trwają do pierwszej miesiączki? Też to słyszałyśmy, ale się nie posłuchałyśmy. Działamy ze sobą ponad trzy lata. Wiemy jak się współpracuje z teorii i praktyki. Solidarności można się nauczyć. Chcesz? Napisz do nas.